Susirgęs D. Sabonis prie pergalės prisidėjo dvigubu dubliu, J. Valančio indėlis į „Raptors“ pergalę – kuklus (VIDEO)

Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ ekipa sugebėjo panaikinti 22 taškų deficitą ir 107:100 palaužė Detroito „Pistons“. „Pacers“ ekipa ketvirtąjį kėlinį laimėjo net 36:19.

„Pacers“ ekipos lietuvis dėl apsinuodijimo buvo priverstas praleisti pamėtymą prieš rungtynes, bet aikštėje vis tiek pasirodė. Jis per 24 minutes pelnė 12 taškų (4/10 dvit., 0/1 trit., 4/4 baudos), atkovojo 10 atšokusių kamuolių, po kartą perėmė ir prarado kamuolį ir 2 kartus prasižengė.

Detroito „Pistons“ ekipa trečiame kėlinyje spurtavo 20:2 ir pirmavo 78:56. Tačiau „Pacers“ į tai atsakė spurtu 15:2 ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo 10 taškų deficitą.

„Pacers“ ekipą į pergalę vedė Victoras Oladipo pelnęs 21 tašką (15 atk. k.), Thaddeusas Youngas pridėjo 18, o Darrenas Collsionas 16.

„Pistons“ ekipoje išsiskyrė Reggie Jacksonas ir Avery Bradley, kurie pelnė p 16 taškų, Tobiasas Harrisas ir Ishmaelis Smithas pridėjo po 15.

Tuo tarpu Jono Valančiūno Toronto „Raptors“ kur kas lengviau 107:84 nugalėjo Niujorko „Knicks“.

„Knicks“ pralaimėjimo priežastis – aiški. Jie realizavo vos 33% metimų iš žaidimų (30/91), o prie to svariai prisidėjo ir Kristapas Porzingis, kuris pataikė vos 3 metimus iš 13.

J. Valančiūnas aikštėje praleido vos 19 minučių ir per jas pelnė tik 4 taškus (2/6 dvit.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą ir kartą suklydo. Lietuvis atsisėdo ant suolo trečiojo kėlinio viduryje ir daugiau nuo jo nebepakilo.

„Raptors“ į pergalę vedė Kyle‘as Lowry (10 rez. perdavimų, 8 atk. k.) ir DeMaras DeRozanas pelnę po 22 taškus, C.J. Milesas pridėjo 14.

Niujroko „Knicks“ ekipoje rezultatyviausi buvo Kristapas Porzingis ir Timas Hardaway Jr. Pelnę po 13 taškų,, 12 pridėjo Enesas Kanteris.