Tarp talentingiausių JAV jaunųjų krepšininkų yra lietuviška pavardė

Matas Buzelis

ESPN naujienų kanalas kasmet sudarinėja talentingiausių JAV vidurinių mokyklų jaunųjų krepšininkų reitingus, o šiemet tarp tokių pateko ir iš Hinsdeilo kilęs 205cm ūgio buvusio Lietuvos rinktinės gydytojo Aido Buzelio sūnus. Jo reitingas tarp bendraamžių – 10-as.

Mato Buzelio, kuriam tik šių metų spalį sukaks 17 metų, jau dabar nori beveik visi didžiausia JAV koledžai bei universitetai, siūlantys „Brewster“ akademijos jaunuoliui savo stipendijas. Jei krepšininkas sunkiai dirbs bei jo karjeros nežalos traumos, jis labai realiai pretenduoja ateityje tapti ir NBA žaidėju.

Nepaisant aukšto ūgio, M. Buzelis yra puikiai koordinuotas ir labai greitas, gerą mąstymą aikštėje demonstruojantis krepšininkas. Visgi krepšinio ekspertus labiausiai žavi jo universalumas bei tokio ūgio žaidėjui tiesiog nuostabūs kamuolio valdymo įgūdžiai.

Palyginimui, šiame ESPN reitinge LeBrono Jameso sūnus Bronny yra reitinguojamas 50-oje pozicijoje, o pirmauja veikiausiai būsimas JAV krepšinio šviesulys D.j. Wagneris.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts