Taškų mašina tapęs J. Valančiūnas atnešė pergalę komandai

Įspūdingą pasirodymą surengęs lietuvis padėjo savo komandai iškovoti pergalę NBA lygoje. Jonas Valančiūnas su atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (15-22) ekipa nugalėjo Finikso „Suns“ (14-22) rezultatu 121:114 (27:31, 35:26, 34:20, 25:37).

Pirmame kėlinyje sėkmingiau žaidė varžovai, kurie, kurį laiką valdė situaciją ir turėjo dviženklį pranašumą. Visgi, antrame kėlinyje jau rezultatas persisverė į mūsiškio komandos pusę, o po ilgosios pertraukos pavyko dar labiau atitolti nuo varžovų. Pastarieji dar sugebėjo sušvelninti atsilikimą paskutiniame ketvirtyje.

Įspūdingai sužaidė J. Valančiūnas, kuris per 27 minutes pelnė 30 taškų (3/4 tritaškiai), atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo du metimus ir pats gavo bloką.

Jam talkino D. Brooksas su 19 taškų.

Pralaimėtojų gretose taip pat galingą pasirodymą surengė D. Bookeris, kurio sąskaitoje 40 taškų.