„Timberwolves“ sutriuškino „Cavs“, o I. Thomasas dėl smūgio varžovui į kaklą tai stebėjo iš rūbinės (VIDEO, REZULTATAI)

Minesotos „Timberwolves“ pateikė pamokų Klivlendo „Cavaliers“ ir be didesnio vargo 127:99 sutriuškino NBA vicečempionus.

Vis dėlto, labiausiai aptarinėjamas įvykis šiose rungtynėse yra Isaiah Thomaso elgesys. Įžaidėjas paisžymėjo itin nesportiškais veiskmais.

Likus 6 mn. Ir 47 sek. iki trečiojo kėlinio pabaigos Andrew Wigginsas veržėsi link krepšio, tačiau sulaukė smūgio į kaklą iš I. Thomaso. „Cavaliers“ įžaidėjas buvo išvarytas iš aikštės ir likusias rungtynes turėjo stebėti iš rūbinės.

Tiesa, įžaidėjas teigė, kad tai buvo netyčinis veiksmas ir iškart A. Wigginso atsiprašė. „Tokiu būdu esu perėmęs daugybę kamuolių, bet gavosi taip, kad pataikiau Wigginsui į gerklę. Iškart atsiprašiau, nes nenorėjau to padaryti. Džiaugiuosi, kad jam viskas gerai“, – po rungtynių kalbėjo I. Thomasas.

Šiose rungtynėse LeBronas Jamesas pelnė vos 10 taškų, Minesotoje pralaimėjo pirmą kartą nuo 2005 metų, o puolėjo +/- rodiklis siekė -39. Tai yra blogiausias rezultatas L. Jameso karjeroje.

Dar po dviejų kėlinių Kevinas Love‘as, J.R. Smithas ir I. Thomasas, kurie pradėjo rungtynes startiniame penkete, buvo prametę visus 18 metimų iš žaidimo. Tik po pertraukos K. Love‘as sugebėjo pridėti tritaškį, o I. Thomasas pelnė 9 taškus.

„Wolves“ ekipoje A. Wigginsas su 25 taškais buvo rezultatyviausias, Jimmy Butleris pridėjo 21 (4/6 dvit., 8 atk. kam., 9 rez. perd.), Karlas-Anthony Townsas pelnė 19 taškų (12 atk. kam.), Tajas Gibsonas 16 (13 atk. kam.).

„Cavaliers“ komandoje Jeffas Greenas pelnė 22 taškus, Kyle‘as Korveris pridėjo 19 (5/8 trit.), Dwyane‘as Wade‘as 13, L. Jamesas 10 (8 atk. kam.).

Detroito „Pistons“ 109:112 Naujojo Orleano „Pelicans“
Hjustono „Rockets“ 116:107 Čikagos „Bulls“
San Antonio „Spurs“ 107:100 Sakramento „Kings“
Atlantos „Hawks“ 107:108 Los Andželo „Clippers“
Denverio „Nuggets“ 114:124 Oklendo „Warriors“