#TimeOutŽalgiris – Linksmi vaikų atsakymai apie krepšininkus (VIDEO)

Šaltinis www.zalgiris.lt

Antradienį „Žalgirio“ arenoje įvykusios Eurolygos rungtynės tarp Šarūno Jasikevičiaus treniruojamo Kauno „Žalgirio“ ir Atėnų „Panathinaikos“ klubų buvo skirtos Tarptautinei vaikų dienai paminėti.

Dar prieš rungtynes arenos kube krepšinio sirgaliai išvydo ne įprastus žaidėjų pristatymo vaizdo klipus, o Raseinių vaikų globos namų auklėtinių piešinius.

Tarptautinės vaikų dienos išvakarėse šventišką atmosferą padėjo sukurti ir kartu su rungtynių vedėju Andriumi Žiurausku rungtynes pristačiusi Aila Jasikevičiūtė – trenerio Š.Jasikevičiaus dukra. Be to, simbolinį ginčo kamuolį į orą išmetė kita trenerio atžala – sūnus Lukas.

Ypatinga proga išskirtine tapo ir „Žalgiris TV“ laidų rubrikos #TimeOutŽalgiris laida. Šįkart laidos vedėja Dalia Belickaitė kartu su jaunuoju žurnalistu Neidu arenoje kalbino sutiktus vaikus bei žinomus veidus.

Lietuvai 2008 metais vaikų Eurovizijoje atstovavusi ir trečiąją vietą užėmusi Eglė Jurgaitytė džiaugėsi galėdama vėl apsilankyti žalgiriečių rungtynėse.

„Žalgirio“ rungtynėse esu ne pirmą kartą, esu buvusi, kuomet buvau gerokai jaunesnė, tačiau labai norėjau vėl čia apsilankyti. Pirmą kartą įsiminė, kaip lietuviai sirgo visų rungtynių metu už žalgiriečius“, – pasakojo dainininkė.

Arenoje sutikti jaunieji Kauno komandos sirgaliai vardino, kokios yra svarbiausios gero krepšininko savybės bei bandė atspėti, kiek uždirba profesionalūs krepšininkai. Daugiau apie tai – naujausiame #TimeOutŽalgiris epizode.

Video:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts