Trijų lietuvių akistatoje – „Monaco“ pralaimėjimas prieš „Baskonia“

Trečiąją pergalę iš eilės Eurolygoje iškovojo lietuviškoji Vitorijos „Baskonia“ (3-2) ekipa. Duško Ivanovičiaus auklėtiniai namuose 78:66 (21:20, 17:15, 22:11, 18:20) nugalėjo „Monaco“ (2-3) krepšininkus, kuriems tai buvo jau trečioji nesėkmė paeiliui.

„Baskonia“ rungtynėse į priekį išsiveržė trečiojo kėlinio viduryje, kai surengę atkarpą 17:2 susikrovė net 18 taškų pranašumą. Ketvirtojo kėlinio viduryje „Monaco“ atsilikimą sugebėjo sumažinti iki vienaženklio, tačiau rungtynėms artėjant į pabaigą „Baskonia“ vėl atstatė dviženklį pranašumą ir šventė užtikrintą pergalę.

Nugalėtojus į pergalę vedė Simone’as Fontecchio, kuris per 32 minutes pelnė 20 taškų (2/2 trit., 6/7 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Rokas Giedraitis per 33 žaidimo minutes prie pergalės pridėjo 10 taškų (1/4 trit., 1/3 dvit., 5/5 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu Tadas Sedekerskis rungtynėse demonstravo jėgą po krepšiu ir per 26 minutes pelnė 2 taškus (0/2 trit., 1/3 dvit.), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Monaco“ gretose Donatas Motiejūnas per 20 minučių surinko 10 taškų (0/2 trit., 5/7 dvit., 0/2 baud.) ir atkovojo 2 atšokusius kamuolius.