Universalus žaidimas ir triuškinantis D. Sabonio dėjimas padėjo iškovoti pergalę „Pacers“, naudingas J. Valančiūno žaidimas padėjo „Raptors“ (VIDEO)

Victoro Oladipo vedama Indianos „Pacers“ tik po pratęsimo 123:119 įveikė Bruklino „Nets“.

Dar antrojo kėlinio pabaigoje „Pacers“ turėjo 18 taškų pranašumą, tačiau po ilgosios pertraukos atsigavo. Po spurto 15:2 „Pacers“ jau kvėpavo Bruklino ekipai į nugarą (54:59).

Prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei „Pacers“ pirmavo 108:103, tačiau DeMarre‘as Carrolas smeigė tritaškį ir sumažino persvarą iki 2 taškų. Mylesas Turneris pataikė vieną baudos metimą, o tuo pasinaudojo Spenceris Dinwiddie, kuris išprovokavo pražangą mesdamas iš toli. Pataikęs tris baudos metimus rezultatas tapo lygus. Paskutinė „Pacers“ ataka buvo nesėkminga.

Pratęsimo metu likus 46 sekundėms D. Carrollas ir vėl išlygino rezultatą. Tačiau V. Oladipo išprovokavo dvi pražangas, pataikė 3 iš 4 baudas ir padėjo „Pacers“ triumfuoti.

Domantas Sabonis šiose rungtynėse žaidė 29 minutes ir per jas pasižymėjo 9 taškais (4/11 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 9 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir 5 kartus prasižengė.

„Pacers“ į pergalę vedė V. Oladipo su 38 taškais, M. Turneris pridėjo 23 (9 atk. kam.), Bojanas Bogdanovičius 17, o Darrenas Collisonas 14 (9 rez. perd.).

„Nets“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė Spenceris Dinwiddie su 26 taškais (8 rez. perd.), D. Carrollo sąskaitoje 20 (13 atk. kam.), Ronade‘as Hollisas-Jeffersonas pridėjo 18 (8 atk. kam.).

Tuo tarpu Toronto „Raptors“ pratęsė pergalingą žygį namuose. Kanados ekipa 102:86 nepaliko jokių vilčių Filadelfijos „76ers“.

„Raptors“ tai buvo 12-oji pergalė per 13 rungtynių namuose. Jie taip pat per gruodžio mėnesį iškovojo 10 pergalių ir pralaimėjo tik kartą. Tokį rezultatą šį mėnesį turi tik Oklendo „Warriors“.

Trečiajame kėlinyje komandas dar skyrė 4 taškai – 65:61, tačiau tada „Raptors“ surengė spurtą 16:2, prie kurio daug prisidėjo DeMaro DeRozano trys tritaškiai bei pabėgo į priekį.

Jonas Valančiūnas šiose rungtynėse per 24 minutes pelnė 12 taškų (4/7 dvit., 4/5 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 3 sykius prasižengė ir kartą suklydo.

Filadelfijos ekipai šiose rungtynėse jau padėjo Joelis Embiidas, kuris nežaidė pastarosiose trijose rungtynėse.

„Raptors“ į pergalę šiose rungtynėse vedė D. DeRozanas pelnęs 29 taškus, Serge‘as Ibaka pridėjo 17, Delonas Wrightas 14.

„76ers“ komandoje Dario Šaričius pelnė 17 taškų, J. Embiidas pridėjo 14 (8 atk. kam.), Amiras Johnsonas pridėjo 12, Benas Simmonsas 10.