Uraganinis trečiasis kėlinys, panaikintas 15 taškų deficitas ir „Wizards“ pergalė (VIDEO, REZULTATAI)

Vašingtono „Wizards“ ekipa permainingose rungtynėse 122:112 sugebėjo palaužti Detroito „Pistons“ krepšininkus.

„Wizards“ jau pirmame kėlinyje turėjo 15 taškų deficitą – 14:29, tačiau ketvirtį užbaigė sėkmingai ir po pirmųjų 12 minučių atsiliko 10 taškų skirtumu.

Antrajame ketvirtyje „Wizards“ buvo kur kas labiau susikaupusi ir jau iki pertraukos išlygino rezultatą. Esminis rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje, kai „Wizards“ pelnė net 45 taškus ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo 17 taškų pranašumą.

„Wizards“ šiame kėlinyje pataikė 16 iš 20 metimų, įskaitant 6 iš 8 tritaškius. Prie įspūdingo spurto Bradley Bealas pridėjo 13 taškų, o iki tol be taškų buvęs Johnas Wallas pelnė 10.

„Wizards“ iš viso antroje rungtynių dalyje pelnė 76 taškus, o tai yra rezultatyviausia antra rungtynių pusė „Wizards“ ekipai šiame sezone.

„Pistons“ ketvirtame kėlinyje dar sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 4, tačiau J. Wallo tritaškis padidino persvarą iki 7, o „Wizards“ daugiau atgal nesižvalgė.

Rezultatyviausi „Wizards“ gretose buvo B. Bealas ir Kelly Oubre (5/9 trit.) pelnę po 26 taškus, po 16 pridėjo J. Wallas (11 rez. perd.) ir Otto Porteris, 13 pelnė Markieffas Morrisas (1/5 trit., 9 atk. kam.).

„Pistons“ ekipoje rezultatyviausias buvo Tobiasas Harrisas su 17 taškų (1/7 trit.), 16 pelnė Luke‘as Kennardas, po 15 Avery Bradley ir Ish Smithas, 14 Andre Drummondas (21 atk. kam., 8 rez. perd.).

Majamio „Heat“ 95:101 Bruklino „Nets“
Sakramento „Kings“ 88:106 Memfio „Grizzlies“
Finikso „Suns“ 108:100 Denverio „Nuggets“
Niujorko „Knicks“ 117:115 Jutos „Jazz“.