Valančiūno vedama „Grizzlies“ užsitikrino vietą atkrintamosiose

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pergalių seriją pratęsė Memfio „Grizzlies“ (35-33) ekipa. Tayloro Jenkinso auklėtiniai su Jonu Valančiūnu priešaky savo namų tvirtovėje 115:110 (36:31, 35:28, 15:29, 29:22) palaužė Naujojo Orleano „Pelicans“ (31-38) ir užsitikrino vietą atkrintamųjų etape.

Jonas Valančiūnas šią naktį surengė dar vieną puikų pasirodymą. Lietuvis į savo sąskaitą įsirašė dar vieną dvigubą dublį ir per 27 žaidimo minutes pelnė 20 taškų (9/12 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 5 varžovų metimus, tačiau 4 kartus pažeidė taisykles. 5 blokuoti varžovų metimai – geriausias lietuvio rezultatas šiame sezone.

Šeimininkai rungtynes pradėjo užtikrintai ir jau pirmajame kėlinyje turėjo 10 taškų pranašumą. Vis tik, prasidėjus antrajam ketvirčiui svečiai sugebėjo išlyginti rezultatą, tačiau prieš ilgąją pertrauką Jono Valančiūno vedami „Grizzlies“ krepšininkai vėl išsiveržė į priekį bei į rūbinę žengė turėdami 12 taškų pranašumą.

Trečiajame ketvirtyje svečiai surengė spurtą 15:2 bei prieš lemiamą ketvirtį išsiveržė į priekį. Lemiamo ketvirčio metu „Grizzlies“ krepšininkai ir vėl įgavo neženklų pranašumą. Likus kiek mažiau nei minutei iki rungtynių pabaigos šeimininkai turėjo 2 taškų pranašumą, tačiau Dilono Brookso dvitaškis įtvirtino Memfio ekipos pergalę.

Už Joną Valančiūną rezultatyviau pasirodė tik jo komandos draugas Dilonas Brooksas, kuris per 31 žaidimo minutę pelnė 23 taškus (1/5 trit., 8/16 dvit.. 4/6 baud.), atkovojo 4 atšokusius kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Grizzlies“: Dillonas Brooksas 23, Jonas Valančiūnas 20, Kyle'as Andersonas 14, Ja Morantas ir Jarenas Jacksonas po 12.

„Pelicans“: Nickeilas Alexanderis-Walkeris 18, Guillermo Hernangomezas 15, Jamesas Johnsonas, Jaxsonas Hayesas po 13, Naji Marshallas ir Lonzo Ballas po 12, Ericas Bledsoe 11.