Varžovų lyderių siaubas Z. Pachulia: nešvariausias NBA žaidėjas, specialiai traumuojantis varžovus? (VIDEO)

Praėjusią naktį NBA rungtynėse tarp „Warriors“ ir „Thunder“ gruzinas Zaza Pachulia priminė krepšinio pasauliui, kodėl jis yra vienas iš nemėgstamiausių NBA žaidėjų.

Rungtynių metu „Warriors“ centras užkrito ant Russello Westbrooko kojų, o dauguma rungtynes stebėjusių gerbėjų tai palaikė kaip specialų gruzino bandymą traumuoti varžovą, kadangi jis laisvai galėjo išsilaikyti ant savo kojų.

Nors pats Z. Pachulia teisinosi, jog visa tai nutiko netyčia, po mačo pakalbintas R. Westbrookas neslėpė, jog jis neabejoja, kad varžovas specialiai bandė jį sutraumuoti.

„Kaip jums atrodo kas nutiko? Juk viską rodė ir kartojo daug kartų. Manote tai nutiko netyčia? Niekas jo nelietė, tačiau jis krito ant mano kojos. Tiesiog jis yra toks nešvarus žaidėjas“, – įsitikinęs R. Westbrookas.

Praėjusios nakties epizodas toli gražu ne vienintelis epizodas, kuriame Z. Pachulia traumavo arba beveik sutraumavo varžovų lyderius. Prieš tai vykusiose rungtynėse su „Thunder“ centras panašiai užkrito ant kitos šios ekipos žvaigždės Paulo Georgo, o praėjusių metų atkrintamosiose varžybose būtent po susidūrimų su juo traumą patyrė ir iki šiol žaisti negali „Spurs“ lyderis Kawhi Leonardas. Nors jis ir tuomet teisinosi, jog viskas įvyko netyčia, centras iki šiol kaltinamas, jog specialiai traumavo varžovų geriausią žaidėją.

Nešvarių epizodų ir bandymų sutraumuoti žaidėjus pasitaikė ir ankstesnėje Z. Pachulios karjeroje, o praėjusios nakties epizodas tik dar kartą patvirtino „Warriors“ centro „nešvaraus“ žaidėjo reputaciją.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts