Vilniaus „Rytas“ – ant permainų slenksčio

Vakar Graikijos sostinėje „Peristeri“ klubui 74:81 nusileidęs ir visas viltis į tolimesnį etapą prasimušti praradęs „Rytas“, panašu, yra pasiryžęs rimtoms permainoms sudėtyje.

Neoficialiai skelbiama, kad komandą veikiausiai paliks trys užsieniečiai krepšininkai, prisijungę jau prasidėjus sezonui. Tai – amerikiečiai Keithas Bensonas ir Ryanas Boatrightas, senegalietis Mourice'as Ndouras.

K. Bensonas prie komandos prisijungė vos prieš mėnesį, bet sportinės formos jam įgauti taip ir nepavyko. Vidurio puolėjas aikštėje nuolat atrodė tarsi iš žiemos miego prikeltas ir aikštėje nelabai besiorientuojantis meškinas.

R. Boatrighto potencialas atrodo didesnis, tačiau klubo vadovai ir treneriai nėra patenkinti šio krepšininko požiūriu į komandą ir darbą, todėl nuspręstą išsiskirti.

Lengviausiai sekančią darbo vietą bus susirasti M. Ndourui, kuris nuo pat atvykimo į Vilnių pradžios aikštėje visą save atiduodavo tiek puldamas, tiek gindamasis.

Traumą gydantis estų puolėjui Kristijanui Kitsingui, buvusi Eurolygos žvaigždė Andrew Goudelockas turėtų netrukus likti vieninteliu žaisti galinčiu užsieniečiu vilniečių gretose.

Išvykusių krepšininkų vieta ir žaidimo laikas turėtų atitekti „Ryto“ sistemos talentams bei esamiems labiau patyrusiems lietuviams.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts