D.Gudelis pardavė dalį savo akcijų

D.Gudelis pardave dalį klubo akcijų

Remiantis naujausiomis žiniomis Vilniaus „Ryto“ klubas turės naują bendrasavininką, kuriuo taps didžiausia Sostinės krepšinio mokykla – SKM.

Ketvirtadienio vakare „24sek.lt“ atstovaujantis žurnalistas Rokas Pakėnas – „BasketNews.lt“ instagramo paskyroje pranešė, kad Darius Gudelis pardavė 25 procentus valdomojo paketo akcijų.

Apie šį netikėtą Vilniaus „Ryto“ klubo valdybos pasikeitimą turėtų būti pranešta kitos savaitės viduryje. Tačiau kol kas tai nėra oficialu ir jei ši naujiena pasitvirtins bei sandoris oficialiai įsigalios, tuomet valdybos pirmininkas Darius Gudelis kartu su SKM krepšinio mokykla valdys po 25 procentus klubo akcijų. Taip pat yra žinoma, kad parduotų akcijų kaina siekia 50-ties tūkstančių eurų sumą.

Tokio scenarijaus atveju Vilniaus miesto savivaldybei priklausys 40 procentų klubo akcijų, Darius Gudelis ir SKM valdys po 25 procentus, o likusieji 10 procentų akcijų priklausys likusiems mažiesiems dalininkams.

Taip pat turėtume paminėti, kad didžiausiai Lietuvos sostinės krepšinio mokyklai šiuo metu vadovauja Andrius Čerškus ir Andrius Jančiauskas, o jų valdomai krepšinio mokyklai tapus „Ryto“ klubo valdybos nare, ji bus atsakinga už jaunųjų klubo krepšininkų puoselėjimą bei didžiausių talentų integravimą į pagrindinę komandą.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts