Vilniaus „Ryto“ ekipą papildys Kroatijos rinktinės narys

Vilniaus "Ryto" ekipą papildys kroatas

Vilniaus „Ryto“ klubas pasirašė sutartį su 29-nerių Kroatijos rinktinės žaidėju – Ivanu Buva. Europos taurėje šį sezoną žaidusio puolėjo kontraktas įsigalios nuo vasario 16 dienos.

„Tai skirtingo stiliaus žaidėjas negu Martynas Echodas, fiziškas, žaidžiantis arčiau krepšio, taip pat turintis gerą krepšinio supratimą bei sukaupęs nemažą patirtį žaidžiant stipriose Europos klubuose bei tarptautiniuose turnyruose“, – sako „Ryto“ sporto direktorius Donatas Zavackas.

Burgo „JL Bourg“ klubą atstovavęs krepšininkas šių metų Europos taurės sezone vidutiniškai pelnydavo po 12,8 taško, atkovodavo 2,8 atšokusio kamuolio, atlikdavo 1,5 rezultatyvaus perdavimo ir bendroje įskaitoje rinkdavo po 10.3 naudingumo balų.

„Džiaugiuosi, kad toks įžymus klubas kaip Vilniaus „Rytas“ pasiūlė man prisijungti. Lietuva yra krepšinio šalis ir aš labai laimingas, kad gavau galimybę čia atvykti. Tikiuosi, kad galėsiu maksimaliai padėti komandai kovoti vietiniame čempionate. Jaučiuosi puikiai ir esu pasiruošęs šiam iššūkiui,“ – kalbėjo naujasis „Ryto“ ekipos puolėjas I.Buva.

Praėjusio metų sezone 208 cm ūgio puolėjas atstovavo Gaziantepo „Royal Hali“ klubui ir FIBA čempionų lygoje vidutiniškai pelnydavo po 14,3 taško, atkovodavo 6 atšokusius kamuolius bei atlikdavo 1,7 rezultatyvaus perdavimo.

2017 m. Europos čempionate puolėjas gynė Kroatijos rinktinės garbę. Kroatijos atstovas per savo karjerą taip pat yra žaidęs Ispanijoje, Turkijoje, Prancūzijoje, Kroatijoje, Bosnijoje ir Hercegovinoje, Italijoje ir Kinijoje.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts