„Virtus“ akibrokštas varžovams italų klubo neišgelbėjo

„Virtus" prieš „Unics"

Bolonijos „Virtus“ ir Kazanės „Unics“ baigė kovas Europos taurės pusfinalyje, o serijoje iki 2 pergalių 2:1 triumfavo Rusijos klubas.

Tiesa, prieš lemiamas trečiąsias rungtynes Bolonijoje, vietos klubas svečiams iš Rytų Europos parodė išskirtinę nepagarbą ir įžūlumą.

Nors krepšinio pasaulyje yra įprasta, kad iš svečios šalies atvykusius varžovus iš oro uosto paima ir iki arenos bei viešbučio nuveža namų komandos autobusas, italai pasielgė kiek kitaip. Autobusą jie skyrė ir visas įprastas procedūras atliko, tačiau varžovams iš Kazanės liepė už jas susimokėti. Toks elgesys itin papiktino „Unics“ prezidentą Jevgenijų Bogačiovą.

„Per ilgą savo gyvenimą toks dalykas nutiko pirmą kartą, kad teko mokėti už autobusą, kuris pasiėmė komandą iš oro uosto. Neteko su tuo susidurti ir tai šiek tiek nedraugiškas elgesys, tačiau tai mūsų nesutrikdė ir savo tikslą pasiekėme“, – sakė J.Bogačiovas.

Galbūt varžovų nepagarba ir lėmė galingą svečių iš Rusijos žaidimą lemiamose serijos rungtynėse, kurias „Unics“ laimėjo rezultatu 107:100.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts