Vos pasibaigus sezonui C. Paulas pradėjo į savo ekipą vilioti L. Jamesą

Nepaisant to, jog „Rockets“ sezonas baigėsi vos antradienio ryte, šios komandos narys Chrisas Paulas jau dabar pradėjo rūpintis kitu sezonu ir pradėjo didžiausios lygos superžvaigždės viliojimą į Hiustoną.

Įžaidėjas paskutines dvi sezono rungtynes stebėjo nuo atsarginių suolelio – dėl patirtos traumos jis negalėjo padėti savo ekipai. Pasibaigus paskutiniam mačui, jis greitai paliko „Toyota Center“ areną, tačiau laiko veltui neleido Marcas Steinas praneša, jog amerikietis pradėjo galvoti apie kitą sezoną ir komandos sustiprinimą.

Žurnalisto teigimu, C. Paulas jau susisiekė su LeBronu Jamesu ir pradėjo jo viliones į „Rockets“ komandą. Tiesa, pats L. Jamesas šiuo metu apie kitą sezoną negalvoja – jo laukia NBA superfinalas su „Warriors“, o sprendimą dėl ateities „Cavaliers“ žaidėjas priimti tikisi liepos pradžioje.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts