„Warriors“ žvaigždės tik po pratęsimo palaužė „Lakers“, A. Gordono benefistas nustelbė „Thunder“ didįjį trejetą (VIDEO, REZULTATAI)

Oklendo „Warriors“ krepšininkai tik po pratęsimo 127:123 palaužė Los Andželo „Lakers“ ekipą.

„Lakers“ ekipa likus 56 sek. iki ketvirtojo kėlinio pabaigos turėjo trijų taškų persvarą po Kentaviouso Caldwello-Pope‘o dvittaškio su pražanga. Tiesa, jau kitoje atakoje Kevinas Durantas smeigė tolimą metimą ir rezultatas tapo lygus. Paskutinėje kėlinio atakoje Brandono Ingramo metimas tikslo nepasiekė.

Pratęsimo metu Stephenas Curry užkūrė pirtį jaunajai „Lakers“ ekipai, smeigė du tritaškius ir po Draymondo Greeno tikslaus baudos metimo „Warriors“ pirmavo jau 7 taškų skirtumu.

Jordanas Clarksonas ir B. Ingramas dar nesudėjo ginklų ir po jų taškų „Lakers“ atsiliko tik 1 tašku likus 15 s., tačiau rungtynių pabaigą užtikrinčiau sužaidė NBA čempionai.

„Warriors“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė K. Durantas su 29 taškais, S. Curry pridėjo 28, Klay Thomsponas 20, o Draymondas Greenas 15.

„Lakers“ ekipoje išsiskyrė Brandonas Ingramas su 32 taškais, K. Caldwellas-Pope‘as ir J. Clarksonas pridėjo po 21, Julius Randle‘as 20, o Lonzo Ballas 15 (10 rez. perd.).

Tuo tarpu Orlando „Magic“ 121:108 nepaliko vilčių Oklahomos „Thunder“.

Itin ambicingai prieš sezoną atrodžiusi „Thunder“ ekipa susiduria su rimtais sunkumais. Žvaigždžių pripildyta ekipa išvykoje iš 11 rungtynių laimėjo vis du kartus. Lapkričio mėnesį „Thunder“ visas 7 rungtynes išvykoje pralaimėjo.

Prie to itin prisidėjo Aaronas Gordonas. „Magic“ ekipos puolėjas per 44 minutes pelnė 40 taškų (7/11 dvit., 6/12 trit., 8/11 baudos), atkovojo 15 atšokusių kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Ir tai net nėra rezultatyviausios jo šio sezono rungtynės. Spalio 24 d. jis prieš Bruklino „Nets“ pelnė 41 tašką.

Fantastiškai žaidė ir praėjusio sezono MVP Russellas Westbrookas. Jis pelnė 37 taškus (4/13 dvit., 7/10 trit., 8/12 baudos) ir atkovojo 11 kamuolių.

„Magic“ ekipoje rezultatyviausias buvo, kaip minėjome, A. Gordonas su 40, Elfridas Paytonas pridėjo 19, Evanas Fournier 16, Nikola Vučevičius.

„Thunder“ ekipoje R. Westbrookas pelnė 37, Paulas George‘as 22, Carmelo Anthony 16.

Finikso „Suns“ 107:131 Detroito „Pistons“
Vašingtono „Wizards“ 113:118 Filadelfijos „76ers“
Majamio „Heat“ 86:115 Niujorko „Knicks“
Minesotos „Timberwolves“ 120:102 Naujojo Orleano „Pelicans“
Memfio „Grizzlies“ 95:104 San Antonio „Spurs“