Z. Williamsonas pranoko L. Jamesą, tačiau pergalę šventė pastarasis

NBA lygoje susitiko du įspūdingi žaidėjai iš skirtingų kartų, kurie pademonstravo galingą žaidimą. Lebrono Jameso atstovaujama Los Andželo „Lakers“ (46-13) ekipa pranoko Ziono Williamsono vedamą Naujojo Orleano „Pelicans“ (26-34) rezultatu 122:114 (29:33, 34:28, 30:34, 29:19).

Pirmą ketvirtį geriau sužaidė „Pelicans“, kurie susikūrė nedidelį pranašumą, tačiau jau antrame kėlinyje jo neliko. Po ilgosios pertraukos vyko atkakli kova, o abi komandos turėjo progą pirmauti. Visgi, lemiamą ketvirtį geriau sužaidė „Lakers“, kurie iškovojo dar vieną pergalę.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo L. Jamesas su 34 taškais, 12 atkovotų kamuolių ir 13 rezultatyvių perdavimų.

Jam talkino K. Kuzma su 20 taškų.

Pralaimėtojų gretose siautė Z. Williamsonas, kurio sąskaitoje 35 taškai, L. Ballas pridėjo 19.