Z. Williamsono galingas žaidimas atvedė „Pelicans“ į pergalę

Dar vieną galingą pasirodymą NBA lygoje surengė pirmasis biržos šaukimas. Zionas Williamsonas su atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (23-31) rezultatu 138:117 (27:36, 36:29, 41:21, 34:31)  nugalėjo Portlando „Trail Blazers“ (25-30).

Nors pirmą kėlinį beveik dviženkliu skirtumu laimėjo „Trail Blazers“, tačiau jau antrame žaidimas pakrypo į „Pelicans“ pusę. Po ilgosios pertraukos Z. Williamsono vedama ekipa dar labiau driokstėlėjo ir pelnė 20 taškų daugiau už varžovus trečiame ketvirtyje. Paskutinis kėlinys jau nieko nenulėmė.

Nugalėtojų gretose siautė Z. Williamsonas su 31 tašku, 9 atkovotais ir 5 rezultatyviais perdavimais.