Žaibišku tempu taškus rinkusi „Lokomotiv“ prasprūdo į kitą Europos taurės etapą

Lietuviškoji Krasnodaro „Lokomotiv“ (3-3) ekipa Europos taurės „TOP 16“ etape iškovojo trečiąją pergalę ir žengė į kitą turnyro etapą.

Jevgenijaus Pašutino auklėtiniai namuose 100:86 (27:20, 27:18, 22:28, 24:20) nugalėjo „Trento“ (3-3) krepšininkus ir panaikindami 12 taškų tarpusavio deficitą žengė į Europos taurės ketvirtfinalį.

Abu lietuviai rungtynes pradėjo starto penkete ir buvo pagrindiniai pergalės kalviai. Rezultatyviausiai šeimininkų gretose rungtyniavęs Mindaugas Kuzminskas per 38 žaidimo minutes pelnė 26 taškus (3/5 trit., 6/10 dvit., 5/6 baud.), atkovojo 9 atšokusius kamuolius ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą.

Antras pagal taškus „Lokomotiv“ gretose buvo kitas lietuvis Mantas Kalnietis, kuris ant parketo praleido 34 minutes ir pelnė 21 tašką (3/5 trit., 6,7 dvit., 0/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko net 10 rezultatyvių perdavimų.

Rungtynėse rezultatyviausiai pasirodė „Trento“ ekipos žaidėjas J.Williamsas, kuris per 28 minutes pelnė 27 taškus (13/17 trit., 1/2 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą.