Žalgirietiškas iššūkis: P. Jankūno dvikova su stipriausiu planetos žmogumi (VIDEO)

zalgiris.lt

Šį sezoną „Žalgiris TV“ pristatytoje laidų rubrikoje #ZalgirisChallenge jau matėme ne vieną atkaklią kovą tarp žalgiriečių varžantis protų mūšiuose. Šįkart į dvikovą stojo tik vienas iš krepšininkų – kapitonas Paulius Jankūnas, kuris nusprendė atlaikyti trijų rungčių iššūkį prieš stipriausią planetos žmogų – Žydrūną Savicką.

Gali pasirodyti, jog du tvirti vyrai turėjo pademonstruoti savo jėgą, ištvermę ir kitas savybes reikalingas sporte. Tiesa, šįkart P.Jankūno ir Ž.Savicko laukė labai netradicinės rungtys – sportininkai varžėsi „Jenga“ bokšto, lėktuvėlių lankstymo ir laidymo bei dėlionės dėliojimo rungtynėse.

Pasirodo, net ir tvirtai sudėti vyrai tokiose rungtynėse konkuravo ir stengėsi įveikti vienas kitą, tad iškart galime atskleisti – kova tarp P.Jankūno ir Ž.Savicko buvo atkakli iki paskutinių akimirkų, tačiau, kas laimėjo šį iššūkį sužinosite tik pažiūrėję naujausią #ZalgirisChallenge epizodą.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts