„Žalgirio“ Eurolygos mačus transliuos LRT

Šią savaitę LRT pasirašė sutartį dėl teisių transliuoti naujojo sezono Eurolygos rungtynes, kuriose žais Kauno „Žalgiris“. LRT žiūrovai taip pat galės tiesiogiai stebėti ir atkrintamąsias rungtynes bei Eurolygos finalo ketverto turnyrą.

Rungtynės nuo spalio mėnesio bus transliuojamos tiesiogiai per LRT TELEVIZIJĄ ir portale LRT.lt, o jų vaizdo įrašus bus galima pasižiūrėti LRT mediatekoje. Rungtynes ar jų įrašus LRT portale ir mediatekoje bus galima stebėti prie portalo prisijungus iš Lietuvos teritorijos.

„LRT TELEVIZIJA yra matoma visoje šalyje, todėl visi krepšinio gerbėjai Lietuvoje turės galimybę rungtynes stebėti nemokamai realiuoju laiku. Išskirtines teises rodyti „Žalgirio“ kovas Europos krepšinio turnyruose LRT turėjo prieš daugiau nei du dešimtmečius, tad džiaugiamės, kad Lietuvos žmonėms svarbus sportas vėl grįžta į Lietuvos visuomeninio transliuotojo eterį“, – sako LRT generalinės direktorės pavaduotojas Gytis Oganauskas.

„Pastarąjį dešimtmetį mėgstamiausios Lietuvos komandos rungtynes Eurolygoje buvo galima matyti tik per mokamą televizijos kanalą, dabar situacija keisis iš esmės. Kauno „Žalgirio“ rungtynes stipriausių Europos krepšinio klubų turnyre galės stebėti visi krepšinio mėgėjai. Tai, kad rungtynės taps labiau pasiekiamos žiūrovams yra labai svarbu, – šiandien tiek sirgalių, tiek rėmėjų palaikymas sportininkams, bandantiems prisitaikyti prie koronaviruso diktuojamų žaidimo sąlygų, yra kaip niekad labai reikalingas“, – sako „Žalgirio“ klubo direktorius Paulius Motiejūnas.

Nuo spalio iki gegužės mėnesio per LRT bus tiesiogiai transliuojamos 34-ios namuose ir išvykose žaidžiamos „Žalgirio“ rungtynės reguliariajame Eurolygos sezone (17 namuose ir 17 išvykose). Prieš kiekvienas rungtynes ir po jų LRT žiūrovų lauks specialios laidos, kuriose bus kalbinami krepšinio specialistai, treneriai ir patys žaidėjai. LRT taip pat parodys atkrintamąsias rungtynes ir Eurolygos finalo ketverto turnyrą.

Nors COVID-19 pandemija neleido pabaigti šio Eurolygos sezono kovų, tačiau Eurolygos atstovai tikisi, kad naujasis sezonas prasidės kaip įprastai, spalio mėnesio pradžioje. Pirmosios rungtynės, kurias transliuos LRT TELEVIZIJA, – spalio 1 d. „Žalgirio“ dvikova svečiuose su Pirėjo „Olympiacos“ nuo 21 valandos.

Eurolygos transliuotojas LRT krepšinio mėgėjams taip pat pasiūlys išskirtines transliacijas iš rugsėjo 12–13 d. Kaune vyksiančio Eurolygos ikisezoninio turnyro, kuriame kartu su Kauno „Žalgiriu“ dalyvaus dar trys Eurolygos komandos.

Pagal sutartį su Eurolyga LRT taip pat transliuos ir svarbiausias antro pagal pajėgumą Europos klubinio krepšinio turnyro – Europos taurės – rungtynes. Lietuvos krepšinio mėgėjai matys ne tik visas Panevėžio „Lietkabelio“ rungtynes šiame turnyre, bet ir atkrintamąsias varžybas bei finalą.

Eurolyga yra svarbiausias ir populiariausias profesionalaus klubinio krepšinio turnyras Europoje. 2019–2020 m. Eurolygos sezone dalyvavo 18 komandų.

Visuomeninis transliuotojas LRT iš viso valdo 7 medijas ir veikia trijose žiniasklaidos platformose. 2019 m. Lietuvos sporto vadybos apdovanojimuose LRT buvo išrinkta Metų žiniasklaidos priemone. LRT savo kanaluose siekia atspindėti sporto šakų įvairovę. Iš viso per praėjusius metus LRT kanaluose sportui buvo skirta maždaug 400 val. (neskaičiuojant kasdienių sporto žinių), surengta 200 sporto transliacijų.

Šaltinis – basket.lt

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts