„Žalgirio“ gretose – pirmo dešimtuko NBA šaukinys

Mudiay atvyksta į Kauną

Kauno „Žalgiris“ paskelbė baigiąs komandos komplektacijos darbus, o paskutiniu pirkiniu tapo klubo itin trokštas Emmanuelis Mudiay.

2015 metais šį Kongo Demokratinėje Respublikoje gimusį krepšininką 7-uoju šaukimu pasirinko Denverio „Nuggets“, o stipriausioje pasaulio krepšinio lygoje jis žaidė iki šiol. Po beveik trejų metų Denveryje sekė karjeros etapas Niujorko „Knicks“, dar vėliau – Jutos „Jazz“ klubuose. Būtent žaisdamas „Jazz“ jis ir patraukė tuo metu dukterinę Jutos kamandą G lygoje treniravusio Martino Schillerio dėmesį.

Geriausius skaičius per savo karjerą tėvynėje E. Mudiay fiksavo rungtyniaudamas Niujorke, kuomet per vienerias 2018-2019 sezono rungtynes rinko po 14,8 taško, 3,3 atkovoto kamuolio ir 3,9 rezultatyvaus perdavimo.

Praėjusį sezoną krepšininkas praleido dėl traumos, o šiemet NBA Vasaros lygoje vilkėdamas Portlendo „Trail Blazers“ vėl žaidė pakankamai naudingai: rinko po 10,2 taško ir 7,3 rezultatyvaus perdavimo per aikštėje praleidžiamas 23 minutes.

Jau netrukus krepšininkas turėtų atvykti į Kauną, kur po medicininio patikrinimo ir kitų formalumų prisijungs prie „Žalgirio“ treniruočių ir pasirengimo naujajam sezonui proceso.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts