„Žalgiris“ naująjį etapą pradėjo pralaimėjimu „Crvena Zvezda“ ekipai

Kauno „Žalgiris“ (0-3) stipriausiame senojo žemyno turnyre ir toliau lieka be pergalių. Jure Zdovco treniruojami kauniečiai išvykos rungtynėse 61:73 (14:13, 13:16, 15:17, 19:27) nusileido antrąją pergalę iš eilės iškovojusiems „Crvena Zvezda“ (2-1) krepšininkams.

Iki antrosios rungtynių pusės abi ekipos rungtyniavo taškas į tašką, o kauniečiai turėjo vos dviejų taškų deficitą. Po pertraukos sugrįžę šeimininkai iš karto kėlinį pradėjo greitais taškais, o lemiamame ketvirtyje pranašumą padidino iki 12 taškų ir šventė pergalę.

Nugalėtojų gretose sunkiai sustabdomas buvo Nikola Kaliničius, kuris per 34 žaidimo minutes pelnė 15 taškų (1/2 trit., 5/9 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Žalgiriečių gretose labiausiai išsiskyrė dvigubą dublį surinkęs Joshas Nebo, kuris ant parketo iš viso praleido 30 minučių ir surinko 14 taškų (6/8 dvit., 2/2 baud.) ir atkovojo 10 atšokusių kamuolių.

Crvena Zvezda“: Nikola Kaliničius 15, Ognjenas Dobričius 13, Luka Mitrovičius 12, Nate’as Woltersas 11.

Žalgiris“: Joshas Nebo 14, Lukas Lekavičius ir Nielsas Giffey po 11.