„Žalgiris“ nesunkiai susitvarkė su „Pieno Žvaigždėmis“

Po skaudaus pralaimėjimo Eurolygoje, Kauno „Žalgiris“ reabilitavosi vietiniame čempionate. Martino Schillerio auklėtiniai išvykos rungtynėse 85:69 (22:10, 25:19, 19:23, 19:17) susitvarkė su Pasvalio „Pieno Žvaigždžių“ ekipa ir LKL čempionate iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės.

Kauniečiai rungtynėse dominavo jau nuo pat pradžios ir prieš pat antrąjį kėlinį turėjo dviženklį pranašumą. Antrajame kėlinyje Lietuvos čempionai tempo neatleido ir greitai komandų skirtumas išaugo net iki 23 taškų.

Po ilgosios pertraukos aikštelės šeimininkai stengėsi pasivyti žalgiriečius ir atsilikimą prieš lemiamą ketvirtį sumažino iki 14 taškų. Nors ketvirtajame kėlinyje Pasvalio krepšininkai sugebėjo pademonstruoti kovingumą ir grūmėsi iki pat galutinės rungtynių sirenos, tačiau privalėjo pripažinti „Žalgirio“ pranašumą.

„Pieno Žvaigždždės“ rungtynes užbaigė be Žygimanto Skučo, kuris dar trečiajame kėlinyje užsidirbo nesportinę pražangą, o vėliau dar ir techninę, todėl privalėjo palikti areną ankščiau laiko.

„Žalgirio“ gretose rezultatyviausiai pasirodė Tyleris Cavanaugh, kuris per 25 minutes pelnė 14 taškų (2/5 trit., 4/5 dvit.) ir atkovojo 4 atšokusius kamuolius.

Žalgiris: T. Cavanaugh 14, N. Giffey ir J. Nebo po 13, K. Lukošiūnas ir E. Ulanovas po 9.

Pieno žvaigždės“: S. Jarumbauskas 15, Ž. Skučas 14, M. Townesas 9.