„Žalgiris“ po sunkios kovos palaužė „Budučnost“

Kauno "Žalgiris" penktadienio vakarą Eurolygoje nutraukė pralaimėjimų seriją. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai 84:76 (20:18, 19:18, 21:26, 24:14) pranoko nukraujavusią Podgoricos "Budučnost" komandą.

Rungtynės žalgiriečiams prasidėjo nelengvai – varžovai iš Juodkalnijos kibo į atlapus ir pirmajame kėlinyje nusileido tik dviejų taškų skirtumu.

Antrajame kėlinyje vaizdas nepasikeitė – abi komandos žaidė apylygiai. "Žalgiris" buvo trumpam spurtavęs į priekį, tačiau "Budučnost" į rūbinę nužygiavo turėdamas tik trijų taškų atsilikimą.

Trečiame kėlinyje "Budučnost" nustebino "Žalgirį" surinkęs 26 taškus. Varžovai net buvo trumpam įsiveržę į priekį, tačiau žalgiriečiai paskutiniame ketvirtyje nebekartojo šio sezono klaidų ir nebepaleido pergalės.

Paskutinėmis minutėmis "Žalgirį" į priekį tempė Walkupas, parėmęs kelis kamuolius ir įmetęs svarbius taškus.

Žalgiriečių gretose rezultatyviausiai sužaidė Brandonas Daviesas – 21 taškas. Dar 16 taškų pridėjo Marius Grigonis.

"Žalgiris" su devyniomis pergalėmis lieka 13-oje pozicijoje.

„Žalgiris“: Brandonas Daviesas 21 (8/13 dvit., 8 atk. kam., 5 rez. perd.), Marius Grigonis 16 (5 rez. perd.), Thomasas Walkupas 14 (6 rez. perd.), Edgaras Ulanovas 12.

„Budučnost“: Norrisas Cole’as 26, Edwinas Jacksonas 12 (3/4 dvit.), Devinas Williamsas 10.