„Žalgiris“ sėkmingai pradėjo LKL atkrintamųjų etapą

Trečiadienį prasidėjo Lietuvos krepšinio lygos ketvirtfinalio etapas. Pirmąjį serijos susitikimą sėkmingai pradėjo Martino Schillerio auklėtiniai, kurie namuose 81:74 (28:20, 24:16, 21:19, 8:19) sutriuškino Pasvalio „Pieno Žvaigždžių“ krepšininkus ir serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Šeimininkai jau nuo pat pirmųjų rungtynių minučių demonstravo įspūdingą tempą ir vien per pirmąjį kėlinį svečiams suvertė net 28 taškus, iš kurių 10 Mariaus Grigonio. Antrajame ketvirtyje kauniečiai ir toliau aktyviai bėgo į priekį, o įpusėjus ketvirčiui susikrovė dviženklį pranašumą. Svečiams per pirmąją rungtynių puse nepavyko susitvarkysi su klaidomis, kurių Pasvalio ekipa padarė net 10.

Po ilgosios pertraukos sugrįžę šeimininkai ir toliau diktavo greitą žaidimo tempą. Vis tik, trečiajame kėlinyje svečiai demonstravo kovingumą ir neleido žalgiriečiams susikrauti triuškinančio pranašumą. Lemiamo ketvirčio metu pasvaliečiams nors ir pavyko sumažinti atsilikimą „Žalgirio“ krepšininkai šventė užtikrintą pergalę.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai pasirodė Marius Grigonis, kuris per 28 minutes pelnė 16 taškų (3/7 trit., 1/1 dvit., 5/5 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Visgi rungtynėse rezultatyviausiai pasirodė Karolis Giedraitis, kuris per 25 minutes pelnė 19 taškų (4/6 trit., 0/2 dvit., 7/7 baud.) ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.