„Žalgiris“ tik po atkaklios kovos nusileido „Zenit“ ekipai

Kauno „Žalgiris“ stipriausiame senojo žemyno turnyre ir toliau lieka be pergalių. Martino Schillerio auklėtiniai pirmosiose namų rungtynėse 64:70 (16:21, 18:19, 17:15, 13:15) nusileido Sankt Peterburgo „Zenit“ krepšininkams, kuriems tai buvo antroji pergalė šiame Eurolygos sezone.

„Žalgiris“ rungtynes pradėjo aukšta nata, o Joffrey Lauvergne’as pataikydamas 3 iš eilės dvitaškius metimus leido kauniečiams bent kelias minutes pirmauti. Vis dėlto po kelių sėkmingų „Žalgirio“ atakų sekė klaidos, o „Zenit“ ekipa prieš antrąjį ketvirtį turėjo 5 taškų pranašumą.

Antrojo kėlinio pradžioje Edgaras Ulanovas smeigė tolimą metimą su pražanga, tačiau net tai nesugebėjo užvesti kauniečių, o svečiai ir toliau didino savo pranašumą. Likus rungtyniauti kiek daugiau nei vienai minutei iki ilgosios pertraukos komandų skirtumas išaugo iki dviženklio, tačiau Strelnieko ir Lauvergne’o taškai leido kauniečiams į rūbinę žengti turint 6 taškų deficitą.

Po ilgosios pertraukos sugrįžusius kauniečius ne juokais išgąsdino Lauvergne’o patirta peties trauma, tačiau po kelių minučių prancūzas vėl sugrįžo ant parketo. Tuo tarpu įpusėjus trečiajam kėliniui aikštės šeimininkai nors ir trumpam, tačiau sugebėjo persverti rezultatą.

Lemiamą ketvirtį „Zenit“ pradėjo keliomis rezultatyviomis atakomis be jokio atsako, o „Žalgirio“ atsilikimas išaugo iki 10-ies taškų. Nors rungtynių pabaigoje kauniečiai surengė kelias greitas atakas, o Stelnieko tolimas metimas atsilikimą sumažino iki 3 taškų, tačiau Loydo baudų metimai užtvirtino „Zenit“ pergalę.

Nugalėtojus į pergalę atvedė Jordanas Loydas, kuris per 23 žaidimo minutes pelnė 19 taškų (1/3 trit., 6/8 dvit., 4/4 baud.) ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Kauniečių gretose rezultatyviausiai pasirodė Janis Strelnieks, kuris aikštelėje praleido 25 minutes ir pelnė 14 taškų (3/5 trit., 2/2 dvit., 1/1 baud.).