„Žalgiris“ tik po pratęsimo palaužė „Juventus“

Po kiek daugiau nei savaitės ant parketo sugrįžęs Kauno „Žalgiris“ (13:1) išvargo pergalę Utenoje. Jure Zdovco auklėtiniai išvykos rungtynėse tik po pratęsimo 78:71 (21:16, 15:15, 15:14, 15:21, 12:5) nugalėjo Utenos „Juventus“ (8:6).

„Žalgiris“ rungtynes pradėjo užtikrintai ir įpusėjus pirmajam ketvirčiui turėjo 8 taškų pranašumą. Po ilgosios pertraukos kauniečiai ir toliau kontroliavo rungtynes. Prasidėjus trečiajam kėliniui komandas skyrė dviženklis taškų skaičius, tačiau lemiamu metu uteniškiai sugebėjo persverti rezultatą.

Likus kiek mažiau nei 22 sekundėms Edgaras Ulanovas išlygino rezultatą 66:66, tačiau lemiamoje atakoje Patricko Millerio metimas iš vidurinio nuotolio skriejo pro šalį, o komandoms teko žaisti pratęsimą. Pratęsimo metu Luko Lekavičiaus 5 taškai paeiliui leido „Žalgiriui“ šiek tiek pabėgti nuo varžovų. Vis tik daug klydę uteniškiai nebesugebėjo pavyti svečių ir buvo priversti pripažinti „Žalgirio“ pranašumą.

Kauniečius į pergalę vedė galingą dvigubą dublį surinkęs Tyleris Cavanaugh, kuris per 33 žaidimo minutes pelnė 14 taškų (1/5 dvit., 3/5 trit., 3/3 baud.), atkovojo 16 kamuolių ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.