„Žalgiris“ užtikrintai žengė į LKL finalą

Kauno „Žalgiris“ Lietuvos krepšinio lygos pusfinalio serijoje be jokio vargo susitvarkė su Utenos „Juventus“ krepšininkais. Martino Shillerio auklėtiniai namuose 100:74 (30:22, 25:10, 24:11, 14:18) ir serijoje iki trijų pergalių triumfavo 3-0.

Skirtingai nuo praėjusių serijos rungtynių, Kauno „Žalgiris“ savo pranašumą demonstruoti pradėjo jau pirmajame kėlinyje, kai susikrovė 8 taškų pranašumą. Antrajame ketvirtyje uteniškiams nepavyko sustabdyti šeimininko uraganiško puolimo, o kauniečių pranašumas vienu metu išaugo net iki 24 taškų.

Trečiajame kėlinyje „Juventus“ demonstravo kokybišką dvikova ir su kauniečiais kovėsi taškas į tašką, tačiau svečių atsilikimas ir toliau augo. Prieš pat ketvirtąjį kėlinį „Žalgiris“ jau pirmavo 26 taškais. Lemiamo ketvirčio metu kauniečiams teliko sutvarkyti formalumus bei užtikrintai žengė į finalą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose pasirodė Marius Grigonis, kuris per 17 minučių pelnė 18 taškų (4/5 trit., 2/3 dvit., 2/3 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Uteniškių gretose naudingiausiai pasirodė Mindaugas Kupšas, kuris per 24 ant parketo praleistas minutes pelnė 23 taškus (10/15 dvit., 3/3 baud.) ir atkovojo 7 kamuolius.