„Žalgiris“ užtikrintai žengė į LKL pusfinalį

Kauno „Žalgiris“ Lietuvos krepšinio lygoje ir toliau žygiuoja užtikrintai. Martino Schillerio auklėtiniai išvykoje 100:81 (30:24, 17:25, 27:13, 26:19) antrą kartą palaužė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkus ir triumfuodami serijoje 2-0 žengė į čempionato pusfinalį.

Pirmojoje rungtynių pusėje „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai demonstravo pavyzdingą puolimą ir per pirmąjį bei antrąjį kėlinį pelnė net 49 taškus. Vis tik, antrojoje rungtynių pusėje intriga išblėso. Praėjusio sezono čempionai vien per antrąjį kėlinį susikrovė dviženklį pranašumą, o ketvirtajame kėlinyje teliko sutvarkyti formalumus.

Nugalėtojus į pergalę vedė Nigelas Hayesas, kuris per 32 žaidimo minutes pelnė 23 taškus (3/7 trit., 4/5 dvit., 6/9 baud.), atkovojo 4 atšokusius kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Pasvalio ekipoje geriausiai pasirodė Jahennsas Manigat, kuris aikštelėje praleido 31 minutę ir pelnė 23 taškus (5/10 trit., 3/4 dvit., 2/4 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

„Pieno žvaigždės“: Jahennsas Manigat 23, Arvydas Šikšnius, Yannickas Franke 11.

„Žalgiris“: Nigelas Hayesas 23, Lukas Lekavičius 19, Karolis Lukošiūnas 17, Joffrey Lauvergne'as 12, Rokas Jokubaitis 10.