„ZalgirisChallenge“: Kaip A. Kavaliauskas lietuvių kalbos mokė B. Daviesą (VIDEO)

zalgiris.lt

Artėjančių švenčių proga „Žalgiris TV“ visiems Kauno „Žalgirio“ komandos gerbėjams pristato naują nuotaikingą laidų rubriką – #ZalgirisChallenge. Joje žalgiriečiai poromis varžosi tarpusavyje arba vykdo įvairias užduotis. Pirmoje sezono laidoje – Antanas Kavaliauskas lietuvių kalbos moko Brandoną Daviesą.

Lietuvių kalbos iššūkio pradžioje Brandonui teko kuo taisyklingiau pasakyti paprastus krepšinio terminus ar žodžius – kamuolys, krepšys, atsarginių suolelis ir t.t.

Tiesa, užduotis tapo sunkesnė, kuomet amerikiečiui vidurio puolėjui teko pakartoti A.Kavaliausko perskaitytas įvairias lietuviškas frazes ir sakinius.

„Jis viską puikiai išmoksta – ne tik lietuvių kalbą, bet ir viską kitą“, – B.Daviesui įvykdžius visas užduotis kalbėjo jo komandos draugas ir kolega priekinėje linijoje.

Kaip A.Kavaliauskui sekėsi lietuvių kalbos mokyti B.Daviesą sužinosite pirmajame šio sezono „Žalgiris TV“ laidų rubrikos #ZalgirisChallenge epizode.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts