15-metė nenustoja stebinti – pateko į Vimbldono aštuntfinalį

Šių metų Vimbldono sensacija yra 15-metė amerikietė, kuri pasiekė aštuntfinalio etapą. Cori Gauff (WTA 313) po sunkios, trijų setų kovos palaužė Slovėnijos atstovę Poloną Hercog (WTA 60) ir toliau žaidžia karjeros tenisą.

Galutinis rezultatas 3-6, 7-6, 7-5, o visas susitikimas truko 2 valandas ir 45 minutes.

Pirmame sete žymiai geriau žaidė daugiau patirties turinti europietė, kuri spaudė jaunąją varžovę ir sugebėjo du kartus palaužti jos padavimo seriją.

Antrame sete situacija iš pradžių išliko tokia pati, tačiau P. Hercog neišnaudojo net dviejų mačbolų bei geimo pranašumo partijoje ir rezultatas tapo lygus.

Pratęsime vyko atkakli kova, tačiau 60-oji raketė vėl nesinaudojo puikių progų ir leido JAV atstovei išlyginti bendrą rezultatą.

Lemiama susitikimo dalis buvo kovinga, tačiau joje geriau pasirodė C. Gauff, kuri nors ir neišlaikė pranašumo, tačiau nepasidavė ir dar kartą palaužė varžovės geimą.

Už patekimą į aštuntfinalį ji gaus 198,159 € ir 240 reitingo taškų. Kitame etape jos laukia Simona Halep (WTA 7).