15-metė ukrainietė neatsilaikė prieš savo tautietę Eliną Svitoliną ir baigė savo įspūdingą pasirodymą Australijoje

Kaip ir visos pasakos baigiasi, taip ir pasibaigė Martos Kostyuk (WTA 521) pasakiškas pasirodymas Australijos didžiojo kirčio turnyre. Visus nustebinusi žaidėja ir įveikusi ne vieną patyrusią žaidėją prieš savo tautietę neatsilaikė ir nepateikė dar vienos staigmenos.

Elina Svitolina (WTA 4) buvo pasiruošusi 15-metės Martos Kostyuk iššūkiui, o mačas Australijos karštyje netruko ilgai. Lygiai valandos prireikė, kad paaiškėtu šios kovos nugalėtoja ir ja tapo Elina Svitolina, kuri 6-2 6-2 nugalėjo savo oponentę.

Nors pirmoje seto pradžioje jaunuolė laimėjo priešininkės padavimą, tačiau viskas labai greitai apsivertė aukštyn kojom. Per visą mačą Marta Kostyuk paduoda suklydo, net 9 kartus.

Per savo karjerą jaunoji teniso talentė turėjo uždirbusi tik 5372 dolerių, o už tokį pasirodymą Australijos didžiajame kirtyje ji gaus 117,354 $ ir 130 reitingo taškų. Po šio turnyro tenisininkė turėtu pakilti auksčiau nei 280 vietos reitinge.

Mačo akimirkos :

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts