7 amerikiečiai, kurie 2018 metais gali nuversti kalnus ir tapti geriausiais

Amerikiečiai tikrai vieni iš stipriausių tenise, net 23 žaidėjai yra tarp geriausių 100 tenisininkų. Vyrų gretos šiek tiek mažesnės jų yra 9, o moterų, net 14. Po ilgokos pertraukos 2017 metai žaidėjams iš JAV buvo vieni geriausių.

1) Serena Williams (WTA 22) – Pirmasis didžiojo kirčio titulas tapus mama
23 didžiojo kirčių titulų savininkei žadamas dar vienas titulas, tačiau amerikietė jį iškovos kaip mama. Niekas neabejoja jog žaidėja neprarado savo teniso įgūdžių, tačiau klausimas kas laimės tenisas ar motinystė.

2) Venus Williams (WTA 5) – Vyriausia žaidėja kuri taps pirmoji pasaulio raketė arba triumfuos didžiojo kirčio turnyre
Šiais metais žaidėjai sukaks 38-eri metai, tačiau tai jos nei kiek nestabdo. Buvusi pirmoji pasaulio raketė, o dabar penktoje vietoje esanti amerikietė nežada stabdyti savo karjeros, o taip pat ji yra davus pažada dalyvauti Japonijos vasaros olimpinėse žaidynėse. Šie metai Venus Williams buvo tikrai puikūs, ji pasiekė du finalus didžiojo kirčio turnyruose ir vieną pusfinalį. Amerikietė ateinančiais metais gali tapti rekordininkė įvairiuose srityse.

3) Jackas Sockas (ATP 8) – Kažką nuveiks didžiojo kirčio turnyre
Šie metai jam buvo tikrai ypatingi, jis iškovojo tris titulus, tarp kurių Paryžiaus Masters titulas, o triumfas Prancūzijoje jam leido patekti tarp 8 geriausių žaidėjų ir sudalyvauti galutiniame metų turnyre, kur jis taip pat pasirodė puikiai. Iki šiol tenisininkui nesisekė didžiojo kirčio turnyruose.

**4) Sloane Stephens (WTA 13) – Pateks į TOP10 **
Ši žaidėja 2017 pateikė vieną didžiausių sensacijų, po sunkios kojos traumos grįžusi į tenisą, ji triumfavo Us Open didžiojo kirčio turnyre. Amerikietė savo sezoną pradėjo tik vasara, o tuo metu jos reitingas buvo nukritęs beveik iki 900 vietos. Pasiekti dešimtuką turi būti nesunki užduotis, nes žaidėja iki vasaros negins jokių taškų, tad keletas gerų pasirodymų ir ji gali patekti tarp geriausių 10 žaidėjų.

5) Coco Vandeweghe (WTA 10) – Pirmasis didžiojo kirčio finalas ir titulas
Įspūdinga žaidėja, kuri per savo karjerą turėjo ir nuosmukių ir pakilimų, o 2017 metų sezonas buvo tikrai sėkmingas, bet kartu ir apmaudus. Coco žaidė geriausią karjeros tenisą kol kas, tačiau to nepakako pasiekti nors vieno finalo didžiajame kirtyje, Australijos ir JAV turnyruose ji pasiekė pusfinalio etapus, tačiau į finalą abu kartus patekti pritrūko jėgų. Vimbledono turnyre ji taip pat pasiekė ketvirtfinalio etapą. Šiuo metu ji yra aukščiausiame karjeros reitinge, nors praeitais metais nepavyko iškovoti titulų, tačiau ateinantis sezonas gali būti tikrai įspūdingas.

6) Madison Keys (WTA 19) – Pirmasis didžiojo kirčio titulas
Buvusi 7 pasaulio raketė, taip pat turėjo problemų su sveikata ir pusę sezono turėjo praleisti. Visgi atėjus Us Open turnyrui, ji sužaidė puikų tenisą ir pasiekė finalą, kuriame nusileido savo tautietei Sloane Stephens. Daugelis Madison Keys vadina antrąja Serena Williams, dėl panašaus žaidimo stiliaus.

7) Samas Querrey (ATP 13) – Pateks į Top10
Per praeitą sezoną jis iškovojo 2 titulus, pasiekė pusfinalio etapą Vimbledone ir ketvirtfinalį Us Open turnyre. Per šiuos metus jis įveikė Rafaelį Nadalį, Andy Murray ir Jo Wilfriedą Tsongą. Sekantys metai jam gali būti vieni geriausių karjeroje.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts