„A. Murray dėl savo sugrįžimo atiduos visą širdį ir sielą“ – J. Murray

Buvusi pirmoji pasaulio raketė ir žymiausias Škotijos teniso žaidėjas svarsto apie savo sugrįžimą į sportą po operacijos ir reabilitacijos. Andy Murray šiais metais pareiškė, kad galbūt baigs savo karjerą ir nebežais daugiau teniso, tačiau jis pasirinko kitą kelią.

Iš kart po Australijos didžiojo kirčio turnyro jam buvo atlikta klubo operacija ir įstatyta metalinė dalis, kuri jam leis be skausmo vaikščioti ar net sportuoti. Operacijai jis pasiryžo ne iš karto, nes dar porą metų jis tikėjosi, kad viskas susitvarkys savaime. Tiesa savaime nieks neįvyko, o taip teniso jis žaisti nebegalėjo.

Škoto mama Judy Murray pareiškė, kad po operacijos jos sūnus jaučiasi gerai tiek fiziškai, tiek psichologiškai ir tvarkosi puikiai. Visgi ji pridūrė, kad ilgame laiko tarpe viskas gali pasikeisti, tačiau ji tikisi, kad viskas bus gerai ir toliau.

Po tokios operacijos į didįjį tenisą sugrįžo Bobas Bryanas ir sugrįžo sėkmingai, nes su savo broliu iškovojo titulą.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts