A. Murray įveikė iššūkį pirmame etape, S. Wawrinka be vargo įveikė G. Dimitrovą

Pirmasis etapas "US Open" turnyre buvo sėkmingas po traumų grįžtantiems tenisininkams. Andy Murray (ATP 382) po keturių setų kovos nugalėjo australą Džeimsą Duckworthą (ATP 448), o Stanislas Wawrinka (ATP 101) sausu rezultatu įveikė Grigorą Dimitrovą (ATP 8).

Andis pergalę pasiekė rezultatu 6-7, 6-3, 7-5, 6-3, o iš viso škotas korte su priešininku praleido 3 valandas ir 21 minutę.

Nors pirmasis setas susiklostė ne taip sėkmingai kaip norėjo Škotijos tenisininkas, kurį jis pralaimėjo pratęsime, tačiau jau kitus du setus 382-oji raketė laimėjo su pranašumu.

Vienintėlis ketvirtasis setas klostėsi sunkiau Andy Murray, kuris buvo papuolęs į nemalonią situaciją. Jau seto pradžioje žaidėjai pradėjo keistis padavimais ir abu turėjo įgiję pranašumą.

Buvusi pirmoji pasaulio raketė greičiau sugrįžo į stabilų žaidimą ir dar kartą palaužęs australo padavimą, pranašumo jau nepaleido.

Kitame mače šveicaras Stanas Wawrinka kiek netikėtai per tris setus nugalėjo bulgarą Grigorą Dimitrovą. Galutinis susitikimo rezultatas 6-3, 6-2, 7-5, o žaidėjai korte praleido 2 valandas ir 26 minutes.

Nors Šveicarijos tenisininkas dar nėra pilnai atsigavęs po traumų, tačiau jis pademonstravo solidų tenisą ir išsaugojo 7 lemiamus savo padavimo taškus iš 8 ir taip pat atliko 6 ace'us.

Tuo tarpu mačą pralaimėjęs 8-toje reitingo vietoje esantis tenisininkas klydo atliekant padavimą ir atrodė vangiai.

Už pergalę pirmame etape žaidėjai gaus 93,000 $ ir 45 reitingo taškus.