A. Murray jau treniruojasi po operacijos ir kol kas nebaigs karjeros (VIDEO)

Buvusi pirmoji pasaulio raketė po ilgo laiko tarpo sugrįžo į teniso aikštelę, kurioje buvo užfiksuotas su teniso kamuoliuku ir rakete. Andy Murray po ilgų metų kankinančių skausmų klubo srityje nutarė gultis ant operacinės stalo su viltimi jog dar kažkada galės grįžti į sportą.

Škotas šių metų pradžioje pamėgino savo laimę Australijos didžiojo kirčio turnyre, o jo sugrįžimo laukė ne vienas fanas. Visgi po pralaimėjimo pirmame etape jis pareiškė, kad veikiausiai dabar sustabdys savo sportinę karjerą ir prižiūrės savo sveikatą.

Gana greitai žiniasklaidoje pasirodė, jog A. Murray buvo atlikta operacija, kurios metu jam įstatyta metalinė klubo dalis.

Dabar praėjus jau keleriems mėnesiams žaidėjas į savo "Instagram" paskyrą įsidėjo vaizdo įrašą, kuriame jis labai atsargiai treniruojasi su teniso siena. Pats žaidėjas neslepia, kad nori sugrįžti į tenisą ir varžytis bent jau Vimbldono turnyre.

Video:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts