A. Murray Vimbldone žais poroje su P. Herbertu – J. Murray tikisi išvengti brolio pirmame etape

Artėjantis Vimbldono turnyras kaip ir kasmet žada būti be galo įdomus ir pilnas intrigų. Turnyre taip pat žais Škotijos pasididžiavimas broliai Murray, kurie varžysis dvejetų varžybose.

Po operacijos grįžtantis Andy Murray (ATP dvejetai 148) kol kas apsiribos tik dvejetų turnyru, o kaip įprasta, Jamie Murray (ATP dvejetai 8) praleis vienetų varžybas, nes jis specializuojasi komandiniame žaidime.

148-oji dvejetų raketė nėra pats geriausias dvejetų specialistas, tačiau visai neseniai jis triumfavo "Queen's Club" ATP 500 turnyre poroje su Feliciano Lopezu.

Tiesa, "Eastbourno" ATP250 turnyre su nauju porininku teko pasitraukti jau pirmoje kovoje.

Vimbldone škotas žais su Pierru Hebertu (ATP dvejetai 2), kuris šiuo metu yra vienas geriausių žaidėjų ir yra laimėjęs visus didžiojo kirčio titulus dvejetuose.

J. Murray žino, kad prancūzas ir jo brolis yra labai pavojingi žaidėjai, tad jis tikisi išvengti "keistų" burtų ir išvengti susitikimo turnyre. Kaip pats žaidėjas sako "Susitikti būtų keista ir nejauku, tad geriau to išvengti".

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts