Akapulko turnyro finale susitiks A. Zverevas ir N. Kyrgiosas

Meksikoje vykstančiame ATP500 turnyre paaiškėjo abu finalistai, kuriais tapo vieni iš jaunesnių turo dalyvių. Aleksanderis Zverevas (ATP 3) po dviejų setų kovos įveikė britą Kameroną Norrię (ATP 64), o Nikolas Kyrgiosas (ATP 72) po sunkios trijų setų kovos palaužė amerikietį Džoną Isnerį (ATP 9).

Vokietis savo pergalę iškovojo rezultatu 7-6, 6-3, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 21 minutę.

Lengva tikrai nebuvo, o 64-oji raketė nors žymiai žemiau reitinge kovojo iš visų savo jėgų. Jam netgi pavyko pirmame sete išlyginti rezultatą geimais, nors beveik visą laiką jis atsilikinėjo rezultate. Visgi pergalę šventė aukščiau reitinge esantis žaidėjas, kuris antrame sete nebesulaukė tokio pasipriešinimo.

Kitame mače australas sugebėjo palauažti JAV milžiną, kuris kaip visada pasižymėjo savo galingais padavimais. Galutinis rezultatas 7-5, 5-7, 7-6, o korte žaidėjai praleido 2 valandas ir 22 minutes.

Šiame mače žiūrovai galėjo išvysti 49 padavimus be atsako per abu dalyvius. Kaip ir buvo tikėtasi abu pusfinalininkai rėmėsi savo padavimais, tiesa pirmų dviejų setų pabaigoje vienam ar kitam žaidėjui pavyko palaužti priešininko padavimų seriją ir laimėti setą be pratęsimo.

Visgi lemiamame sete prireikė ir pratęsimo kuriame 72-oji raketė pasirodė sėkmingiau.

Už patekimą į finalą žaidėjai gaus 184,640 $ ir 300 reitingo taškų. N. Kyrgiosas ir A. Zverevas susitiks jau 9-tą kartą, o kol kas 5-3 pirmauja australas.