Amžius ne kliūtis – 37 metų Venus Williams „Us Open“ pusfinalyje (Video)

Dar vieną žymiai jaunesnę žaidėją įveikusi Venus Williams (WTA 9) laimėjo ketvirtfinalio mačą ir pateko į pusfinalį. Ketvirtfinalyje po trijų setų kovos, kuri truko dvi valandas ir trisdešimt keturias minutes amerikietė įveikė čekę Petra Kvitova (WTA 14). Galutinis rezultatas 2:1 (6-3, 3-6, 7-6(2)), kuris reiškia jog Venus Williams po septynių metų pertraukos vėl pasiekė pusfinalio etapą „Us Open“ turnyre.

Žaidėjos eilinį kartą pasirodė esą lygios, tai buvo jų šeštasis susitikimas tarpusavyje, kuriame ir vėl prireikė trijų setų, kad paaiškėtu nugalėtoja. Per tris setus abi žaidėjos turėjo problemų su padavimo stabilumu, nors amerikietė padarė penkis padavimus be atsako, tačiau ant padavimo suklydo septynis kartus. Čekė padavė aštuonis padavimus be atsako, tačiau taip pat suklydo devynis kartus paduodama. Venus Williams susikūrė, net 11 progų laimėti varžovės padavimą, tačiau išnaudojo tik 3 tokias progas. Petra Kvitova susikūrė 4 progas ir sėkmingai išnaudojo 3, to pilnai pakako, kad mačas tęstųsi iki pat trečio seto „tiebreak“.

Įdomus faktai :

  1. Venus Williams yra vyriausia „Us Open“ turnyre likusi žaidėja, kuri tapo šių metų daugiausiai laimėtų mačų savininke didžiojo kirčio turnyruose, jos jau niekas neaplenks šiais metais.

  2. Amerikietė jau užsitikrino WTA top 5 vietą, paskutinį kartą ji tarp penkių geriausių žaidėjų buvo 2011 sausio mėnesi.

  3. 37 metų žaidėja gali tapti antrąją pasaulio rakete, jei sugebės laimėti šį turnyrą.

  4. Pirmą kartą nuo 2002 metų vienas pusfinalis bus tik amerikietiškas. Venus Williams susitiks su Stephens Sloane (WTA 83).

Mačo momentai :

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts