Andy Murray „Grįžimas lėtas procesas, bet aš jau čia pat“

Geriausias Didžiosios Britanijos žaidėjas bei buvusi pirmoji pasaulio raketė paskelbė kada jį vėl išvysimę žaidžianti korte. Sugrįžimo laukti ilgai nereikės, tenisininkas į kortą žengs iš kart po naujų metų, kur dalyvaus Brisbano ATP250 lygio turnyre Australijoje.

Kaip ir Novakas Djokovičius, škotas nežaidė nuo Vimbledono turnyro, kur ketvirtfinalio etape nusileido amerikiečiui Samui Querrey. Pralaimėjimo priežastis buvo paprasta, bet ne prasta, Andy Murray žaidimą galutinai sustabdė dubens ir nugaros trauma.

Jau sezono eigoje tenisininkas minėjo, kad jo būklė nėra gera, tačiau jis tęs savo sezoną, visgi sezono jis taip ir nepabaigė ir iš pirmosios reitingo vietos nukrito į 16 poziciją.

„Kai aš buvau sveikas ir geros formos praeitais metais, galvojau tik apie visų didžiojo kirčio turnyrų triumfą ir tapimu pirmąja pasaulio rakete“.

„Praleidęs šitiek laiko dėl traumos ir praleidęs tokius turnyrus kaip „Us Open“ pradedi nerimauti, tačiau dabar aš tik noriu grįžti ir žaisti tenisą. Tikiuosi kitais metais galėsiu varžytis geriausiuose turnyruose dėl jų titulų“.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts