„Aš dar turiu ką parodyti“ Londone triumfavo Grigoras Dimitrovas

Galutinio metų turnyro nugalėtoju tapo Grigoras Dimitrovas iš Bulgarijos, kuris finale įveikė belgą Davidą Goffiną. Abu žaidėjai turnyre pateikė daug staigmenų, Davidas Goffinas įveikė Rafaelį Nadalį ir Rogerį Federerį, tačiau to nepakako tapti čempionu. Žaidėjas iš Bulgarijos titulą pasiekė nepralaimėdamas nei karto.

Finalo mačas, kuris truko 2 valandas ir 30 minučių buvo vertas finalo. Žaidėjai žiūrovams padovanojo, net tris setus ir begalę puikių taškų. Galutinis mačo rezultatas 2:1 (7-5 4-6 6-3) bulgaro naudai.

Grigoras Dimitrovas ir Davidas Goffinas susikūrė labai daug progų laimėti priešininko padavimus, tačiau abu puikiai saugojo savo taškus.

Po sunkios sezono pradžios Bulgarijos teniso žvaigždė džiaugėsi, kad sezoną pavyko užbaigti taip puikiai, mačo gale jautęs jaudulį jis sugebėjo viską užbaigti tinkamai ir nepaleido pergalės iš rankų.

Dabar Bulgarija turi 3 pasaulio raketę, nors dar praeitais metais žaidėjas buvo nukritęs į 40 reitingo vietą. Per šį turnyrą nei karto nesuklupęs žaidėjas gaus $2,549,000 čekį.

Gražiausios mačo akimirkos :

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts