Atnaujintas geriausių pasaulio tenisininkų reitingas – geros žinios lietuviams, Ričardas Berankis ir Laurynas Grigelis pakilo reitinge

Geriausi Lietuvos tenisininkai Ričardas Berankis ir Laurynas Grigelis gali pasidžiaugti per šią savaitę pasiektais rezultatais – abu lietuviai pakilo reitinge.

Ričardas, praėjusią savaitę „Rennes Challenger“ turnyre patekęs į finalą ir uždirbęs 55 reitingo taškus, iš 136-osios vietos pakilo į 116-ąją. Panašu, jog geriausias Lietuvos tenisininkas artėja prie patekimo į Top100 pasaulio geriausiųjų.

Tuo tarpu Laurynui, kuris taip pat dalyvavo turnyre Prancūzijoje, tačiau „Futures“ lygyje pasisekė ne taip gerai, pirmą varžovą įveikęs per tris setus, antroje kovoje per tris setus jau nusileido Antalui van der Duimui (ATP 806). Dvejetų turnyre lietuvis su porininku taip pat nusileido tam pačiam varžovui kaip ir vienetuose, tačiau mūsų tautietis gali džiaugtis pakilęs per vieną poziciją reitinge – dabar jis reitinge 279-as.

Tolimesni Ričardo Berankio ir Lauryno Grigelio planai tai artėjanti „Davis Cup“ dvikova su Estijos rinktine Šiauliuose. Iškart po Prancūzijoje vykusio turnyro abu tenisininkai keliaus į Lietuvą treniruotis su Lietuvos teniso rinktine

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts