Atnaujinti reitingai: maži lietuvių žingsniai aukštyn

Šios savaitės atnaujinti reitingai kur kas malonesni ir geresni, nei praeitos savaitės Lietuvos teniso žaidėjams. Trys geriausi tenisininkai Lietuvoje pakilo reitinge ir gali džiaugtis naujomis pozicijomis.

Laurynas Grigelis praeitoje savaitėje dalyvavo turnyre Italijoje, kur savo jėgas išmėgino tiek vienetuose, tiek ir dvejetuose. Nors vienetų turnyre jau pirmame etape dėl traumos mūsiškis pralaimėjo, tačiau jis vis tiek pakilo reitinge per 4 pozicijas ir dabar užima 261 vietą.

Dvejetų turnyre su porininku jis pasiekė ketvirtfinalio etapą ir uždirbti taškai jam padėjo pakilti į 253 vietą iš 267-tos.

Ričardas Berankis turnyrą vėl baigė pirmame etape ir neiškovojo nei vieno reitingo taško, tačiau jis taip pat pakilo reitinge, bet per vieną poziciją. Dabar geriausias Lietuvos teniso žaidėjas užima 104-tą reitingo vietą.

Šiuo metu mūsų tautietis žais Winston Salem turnyre JAV, pirmasis jo priešininkas Tennysas Sandgrenas.

Trečioji Lietuvos raketė Robertas Vrzesinskis ir toliau skinasi kelią vyrų reitinge. Šioje savaitėje jis pakilo per 34 pozicijas į viršų ir dabar užima 1161 vietą.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts