„ATP Antalija“: Ričardas Berankis po trijų setų kovos įveikė pirmą priešininką

Geriausias Lietuvos teniso žaidėjas pergalingai grįžo į ATP turnyrų lygį, kur pasiekė pirmą pergalę po ilgos pertraukos. Ričardas Berankis (ATP 96) Turkijoje po trijų setų 6-2, 6-7, 6-3 kovos nugalėjo rusą Eugenijų Donskojų (ATP 82) ir pateko į kitą etapą.

Visa akistata truko 1 valandą ir 55 minutes.

Pirmasis setas lietuviui susiklostė puikiai, jis iš karto laimėjo du varžovo padavimus ir sete triumfavo 6-2. Antrame sete kova nusikėlė į pratęsimą, kuriame mūsiškis padarė per daug klaidų, kurios nulėmė, kad žaidėjai žais trečią setą.

Visgi trečiame mačo sete mūsų tautietis žaidė žymiai geriau už priešininką, o, tai įrodė laimėjęs jo padavimų seriją. Nors Rusijos tenisininkas dar bandė grįžti į mačą, tačiau 96-oji raktė išsaugojo visus lemiamus taškus.

Šiame mače mūsų tenisininas nepralaimėjo nei vieno savo padavimo.

Už pergalę pirmame etape žaidėjai gaus 7,280 € ir 20 reitingo taškų, o kitas Ričardo varžovas Adrianas Mannarino (ATP 24).