ATP Atlanta: Praeitų metų nugalėtojas Džonas Isneris pergalingai pradėjo turnyrą

Geriausas JAV teniso žaidėjas Džonas Isneris (ATP 9) po ilgos pertraukos, kuri truko nuo Vimbldono turnyro pagaliau grįžo į kortą. Šį kartą jo sugrįžimas po atostogų vyksta Atlantos ATP250 turnyre, kuriame jis triumfavo praeitais metais. Tenisininkas savo kovas pradėjo nuo antro etapo, kuriame jis lengvai įveikė australą Aleksą De Minaurą (ATP 68).

Galutinis mačo rezultatas 6-3, 6-2, o visa akistata truko 1 valandą ir 4 minutes.

Amerikiečių milžinas varžovui nesuteikė nei vienos progos laimėti jo padavimo, kas yra suprantama, nes jis taip pat atliko 15 ace'ų. Pirmuoju padavimu 9-oji pasaulio raketė laimėjo 26 taškus iš 28.

Keturis kart šio turnyro nugalėtojas ir 7 kart finalistas ketvirtfinalio etape susitiks su Michailu Zverevu (ATP 45).

Už patekimą į ketvirtfinalį žaidėjai gauna 19,385 $ ir 45 reitingo taškus.