ATP reitingas: R. Berankis po triumfo Kanadoje šoktelėjo reitinge

Geriausias Lietuvos tenisininkas dar labiau įsitvirtino TOP100 žaidėjų reitinge po iškovoto trofėjaus Drumdvillio "Challenger" turnyre. Ričardas Berankis iš 95-osios pozicijos pakilo per 13 vietų ir dabar rikiuojasi 82-oje reitingo vietoje.

Mūsiškis vykusiame "Challenger" turnyre nepralaimėjo nei vieno seto ir įrodė, kad tame turnyre jis visus lenkia keliais žingsniais priekyje. Jam atiteko 7,200 $ ir 80 reitingo taškų, kurie jį pakėlė reitinge.

Tai jau antrasis laimėtas turnyras šiais metais, kuris tik įrodo, kad mūsiškis šiais metais gali susigrąžinti geriausią savo turėtą poziciją reitinge, 50-vietą.

Visgi po laimėto turnyro jis neturės kada ilsėtis ir jau šiandien žais atrankos mačą Majamio Open turnyre prieš Aleksandrą Bubliką (ATP 131). Šis turnyras yra prestižinis, o jo nugalėtojas gauna net 1000 reitingo taškų.

Turnyro prizinį fondą sudaro daugiau nei 8 milijonai dolerių.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts