ATP reitingo atnaujinimas – R. Berankis rikiuojasi šimtuko pabaigoje, L. Grigelis nukrito keletą pozicijų

Šios savaitės ATP reitingų atnaujinimas nebuvo sėkmingas Lietuos tenisininkams, kurie nukrito reitinge. Pirmo Lietuvos teniso raketė Ričardas Berankis iš 82-osios vietos nukrito į 98-tą ir dabar rikiuojasi šimto žaidėjų reitingo gale.

Mūsiškis neapgynė "Challenger" lygio titulo Prancūzijoje, St. Brieuc turnyre, kuriame praeitais metais sėkmingai triumfavo. Lietuvis krito pusfinalio etape prieš Lenkijos atstovą.

Tuo tarpu Laurynas Grigelis jau kurį laiką negali pasigirti rezultatais. Jis nukrito keletą pozicijų ir dabar užima 287-tą reitingo vietą. 27-erių metų lietuvis kol kas gali pasigirti tik pasiektų aštuntfinalio etapu vienetuose, o dažniausiai kovas jis baigia pirmame arba antrame turnyro etape.

Šią savaitę abu žaidėjai ilsėsis ir ruošis kitoms kovoms. Ričardas keliaus į Taipėjų, kur vyks tikrai gero lygio "Challenger" turnyras, o jo nugalėtojas gauna net 125 reitingo taškus. Tuo tarpu Laurynas ruošiasi grunto dangos sezonui Italijoje ir žais Barletoje vykstančiame turnyre.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts