ATP Roterdamas: K. Nišikoris nesunkiai nugalėjo vengrą, S. Wawrinka turėjo vargo su jaunuoju kanadiečiu

Olandijoje vykstančiame turnyre paaiškėjo ir antrieji pusfinalio dalyviai, o jais tapo gerai pažįstami tenisininkai. Japonas Kei Nišikoris (ATP 7) į kitą etapą pateko gana nesunkiai, o Martonas Fucsovicsas (ATP 38) neturėjo kaip pasipriešinti TOP10 reitngo žaidėjui.

Azijietis per du setus 6-3, 6-2 nugalėjo vengrą ir per 1 valandą ir 19 minučių pateko į pusfinalį.

Neskaitant tokio rezultato žaidėjai demonstravo gražų tenisą, o M. Fucsovicsas abejuose setuose buvo palaužęs varžovo padavimų serijas. Visgi kažko daugiau nuveikti šiame mače jam nepavyko.

Kitame ketvirtfinalyje šveicaras Stanislas Wawrinkas (ATP 68) įveikė Kanados talentą Denisą Šapovalovą (ATP 25) per du setus. Susitikimas klostėsi banguotai, o 25-oji raketė buvo arti sugrįžimo į mačą, tačiau patyręs varžovas to padaryti jam neleido.

Galutinis susitikimo rezultatas 6-4, 7-6, o žaidėjai korte praleido 1 valandą ir 32 minutes.

Nors pirmą setą kanadietis atidavė gana paprastai pralaimėjęs vieną savo padavimų seriją, tačiau antrame jis surengė tikrą šou. Vienu metu rezultatas buvo 4-1 šveicaro naudai, tačiau D. Šapovalovas nepasidavė ir išlygino rezultatą. Visgi pratęsime priešintis nepavyko ir teko pripažinti pralaimėjimą.

Už patekimą į pusfinalį žaidėjai gauna 102,635 € ir 180 reitingo taškų. Abu ketvirtfinalio nugalėtojai susitiks kitame etape.