ATP Roterdamo finale susitiks G. Monfilsas ir F. Aliassime

Olandijoje vykstančiame ATP 500 turnyre uždaroje patalpoje ir ant kietosios dangos paaiškėjo finalistai. Pusfinalio etape pergalę pasiekė Gaelis Monfilsas (ATP 9), kuris per du setus nugalėjo serbą Filipą Krajinovičių (ATP 39) ir antrus metus iš eilės žais finale.

Galutinis rezultatas 6-4, 7-6, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 47 minutes.

Pirmame sete vyko atkakli kova, tačiau pasiekus dešimtą geimą Serbijos tenisininkas pradėjo klysti ir pralaimėjo savuosius padavimus, kas leido prancūzui laimėti pirmą partiją.

Antrame sete situacija išliko panaši ir vyko atkakli kova. Tiesa, mačas galėjo baigtis anksčiau, tačiau šį kartą nepavyko išnaudoti susikūrto pranašumo, bei vėliau išnaudoti mačbolų ir teko žaisti pratęsimą.

Jame 9-oji raketė rado tinkamą žaidimą ir pasiekė pergalę.

Kitame pusfinalyje kanadietis Feliksas Aliassime (ATP 21) per du pranoko ispaną Pablo Carreną Bustą (ATP 30) ir pirmą kartą karjeroje žais šio turnyro finale.

Jaunasis tenisininkas pergalę pasiekė rezultatu 7:6, 6:4, o korte žaidėjai praleido 1 valandą ir 51 minutę.

Už patekimą į finalą žaidėjai gauna 204,200 € ir 300 reitingo taškų.